Out of stock
Нет в наличии

Out of stock
Нет в наличии

Out of stock
Нет в наличии

Мобільний кіоск на колесах
Мобільний кіоск вже давно цінується на Європейському та Американському ринках. Але в Україні мобільні кіоски лише починають набирати свою популярність, адже багато хто не те щоб знав про існування такого роду обладнання, а навіть не чув про нього. Тому ми просто зобов’язані познайомити Вас із цим незамінним, для конкретних завдань, обладнанням.
Мобільний кіоск це досить специфічне обладнання, але в деяких випадках воно просто незамінне. Його основна особливість полягає в компактності, простоті переміщення, а головне можливості адаптації під більшість Ваших потреб.
Таке обладнання знайшло широке застосування у аеропортах де компактність, та функціональні здібності цінуються в першу чергу. Але окрім аеропорту, цей тип обладнання можна також адаптувати і під продаж вуличної їжі або використовувати на виїзних церемоніях. Це можливо завдяки харчовій нержавіючій сталі, яка служить основним матеріалом при виготовленні кіосків. Тому, вам не варто боятися дощу або інших неприємностей, які може піднести природа, адже цей матеріал не піддається впливу корозії і прослужить Вам довгі роки.
Найчастіше, мобільний кіоск комплектується від ваших потреб і може включати дуже широкий спектр додаткового обладнання, серед якого найбільш ходовими позиціями є:

Раковина із нержавіючої сталі.
Змішувач для подачі холодної та гарячої води.
Насос подачі води.
ТЕН для обігріву води.
Холодильник.
Вітрина.
Устаткування для розливу пива, вина чи інших напоїв у кегах.
Розетки для підключення додаткового обладнання.
Крила з епоксидним покриттям для використання на вулиці.
Нічна шторка для зберігання на вулиці.
Блок живлення для додаткових модулів.

Звичайно, це не весь перелік додаткових опцій, але навіть він дає зрозуміти, що Ви зможете підібрати мобільний кіоск в залежності від поставлених завдань.
Де купити мобільний кіоск у Києві?
Ця інформація допоможе Вам краще розібратися в даному устаткуванні та допоможе при виборі, незалежно від того вибираєте Ви його у Києві чи іншому місті України. Але якщо у Вас залишилися питання і Ви не знаєте який мобільний кіоск підійде саме Вам зверніться в наш інтернет-магазин. Ми є офіційним представником датської компанії Tefcold в Україні та професійно підходимо до вирішення будь-яких завдань. Зв’язавшись з нами, Ви зможете дізнатися не тільки ціни, а й поставити будь-яке питання, що Вас цікавить.