Холодильні вітрини
Холодильні вітрини для топінгів – це вид холодильного обладнання, яке широко застосовується на професійній кухні ресторанів, барів, кафе, а також супермаркетах та подібних закладах, пов’язаних з приготуванням та зберіганням їжі. Але незважаючи на широкий спектр застосування, найбільшою популярністю вони користуються у місцях приготування піци, де існує велика різноманітність видів начинки, яку дуже зручно короткочасно зберігати у гастроємності холодильної вітрини. Такий варіант є практично ідеальним та максимально зручним для піцайоло, який не відволікається від приготування на походи до холодильника за черговою порцією потрібного топінгу. Це дозволяє не тільки збільшити швидкість приготування піци, а також покращити її смакові характеристики, які точно будуть позитивно оцінені Вашими клієнтами.
Як вибрати холодильну вітрину для топінгу?
Оскільки таке обладнання дуже часто використовується для професійної кухні, то й вимоги до нього мають відповідати високим стандартам якості. Тому, перед тим як купити холодильну вітрину для топінгу необхідно звернути увагу на такі фактори:

Зовнішній корпус. Вітрина часто використовується в умовах з підвищеною вологістю та температурою, тому матеріал її виготовлення є одним із основних факторів, що впливають на її довговічність. Як облицювальний матеріал використовують харчову нержавіючу сталь, яка не тільки не вступає в реакцію з продуктами харчування, а і не піддається корозії. Крім нержавіючої сталі, у конструкції вітрини може також бути присутнім і пряме скло, що служить для додаткового захисту топпінгів від обвітрювання та попадання домішок у вміст гастроємності. Варто зауважити, що з тильного боку скло відсутнє. Це зроблено для забезпечення зручного доступу до гастроємностей з боку кухаря.
Корисний об’єм. Перед тим як купити холодильну вітрину для топпінгів варто розуміти в якій кількості і які начинки Ви збираєтесь помістити в неї. Адже від цього залежить не лише кількість, а й розмір гастроємностей, які, до речі, не входять до стандартної комплектації при покупці. Це важливо, оскільки неправильний вибір холодильної вітрини з меншим, ніж потрібно корисним об’ємом, може обмежити кількість продуктів зберігання і викликати деякі незручності.
Тип охолодження. Для холодильних вітрин зазвичай використовується статистична система охолодження. Це пов’язано з тим, щоб уникнути обвітрювання продуктів та продовжити їх термін зберігання.

Де купити холодильну вітрину для топінгу в Києві?
Вся вищезазначена інформація може допомогти Вам при покупці, незалежно від того, ви вибираєте Ви холодильну вітрину в Києві або іншому місті України. Але якщо у Вас залишилися питання і Ви не знаєте, який варіант підійде саме Вам — зверніться до нашого інтернет-магазину. Ми є офіційним представником датської компанії Tefcold в Україні та професійно підходимо до вирішення будь-яких завдань. Зв’язавшись з нами, Ви зможете дізнатися не тільки ціни, а й поставити будь-яке питання, що Вас цікавить.