Гастро-лінія

Мінібар TM33G BLACK (Tefcold)

В наличии

285,60 

285,60 

Гастро-лінія

Мінібар TM44G BLACK (Tefcold)

В наличии

300,00 

300,00 

В наличии

261,60 

261,60 

В наличии

273,60 

273,60 

В наличии

273,60 

273,60 

Out of stock
Нет в наличии

В наличии

292,80 

292,80 

Out of stock
Нет в наличии

Мінібари
Міні-бар — це компактний холодильник для зберігання напоїв і стильний елемент декору, який гармонійно поєднується з інтер’єром приміщення.

Ще років 20 тому мало хто міг уявити, що таке обладнання ми зможемо побачити не тільки в зарубіжних фільмах, а й придбати в нашій країні для свого використання. І хоча Вам може здатися, що купити міні-бар в Україні це досить просте завдання, ми хочемо звернути Вашу увагу на деякі нюанси, які допоможуть вам вибрати.
Як вибрати міні-бар в Україні?

Міні-бари можуть бути з прозорими або глухими дверима. Перший часто називають міні-бар для готелів, другий міні-бар для будинку.

Мінібар для готелів. Встановлюється в номерах додаткового заробітку готелю. Завдяки прозорим дверям клієнт зможе побачити весь асортимент напоїв, що знаходяться всередині, а світлодіодне підсвічування забезпечує хорошу видимість вмісту навіть у темній кімнаті. Міні-бар дозволяє продавати напої з більшою націнкою, роблячи готельний бізнес більш прибутковим.
Міні-бар для дому. Найчастіше використовується в приміщеннях, де не потрібно акцентувати увагу оточуючих на вміст бару. Як правило, це встановлення в будинку, квартирі чи офісі. Має привабливий та строгий дизайн, а також замок для запобігання небажаним відкриттям третіми особами.

Другим важливим критерієм, який потрібно врахувати, перед тим як купити міні-бар, це його конструктивне рішення. Мається на увазі, повинен він бути окремим або вбудованим в меблі. Перші часто виконуються в ексклюзивному дизайні і не залишаються непоміченими, тому часто можна зустріти в дорогих номерах готелів. Другі – навпаки привертають невелику увагу та часто використовуються в офісах та будинках.
Не важливо, яке обладнання Ви збираєтеся придбати, для дому чи офісу, це справа особисто Ваших уподобань, але дуже важливо, щоб придбаний міні-бар мав безшумний режим роботи і давав знати про себе тільки в тих випадках, коли це потрібно Вам. Від цього залежить комфорт його експлуатації і ми рекомендуємо придбати обладнання з абсорбційною системою охолодження, яка є повністю безшумною.

Де купити міні-бар у Києві?
Якщо Ви хочете придбати міні-бар і бути впевненим у якості купленого товару, зверніться в інтернет-магазин Tefcold. Ми є офіційним представником датської компанії Tefcold в Україні і відповідально підходимо до вирішення питань. Зв’язавшись з нами, Ви зможете дізнатися не тільки ціни на міні-бари, а й поставити будь-яке питання, що цікавить.