Out of stock

Лабораторне обладнання

Шафа холодильна MSU300-IС (Tefcold)

Нет в наличии

Out of stock

Лабораторне обладнання

Шафа холодильна MSU400-IС (Tefcold)

Нет в наличии

Лабораторне обладнання

Скриня морозильна SE10-45 (Tefcold)

В наличии

805,20 

805,20 

Лабораторне обладнання

Скриня морозильна SE20-45 (Tefcold)

В наличии

973,20 

973,20 

Лабораторне обладнання

Скриня морозильна SE30-45 (Tefcold)

В наличии

1 077,60 

1 077,60 

Лабораторне обладнання

Скриня морозильна SE40-45 (Tefcold)

В наличии

1 130,40 

1 130,40 

Лабораторне обладнання

Шафа холодильна MSU300 (Tefcold)

В наличии

1 088,40 

1 088,40 

Лабораторне обладнання

Шафа холодильна MSU400 (Tefcold)

В наличии

1 124,40 

1 124,40 

Лабораторне обладнання
Лабораторне холодильне обладнання широко застосовується в лабораторному середовищі і займає ключову позицію при збереженні різноманітних біологічних матеріалів, що потребують особливих умов збереження своїх експлуатаційних властивостей.

Холодильне обладнання для лабораторій, хоч і нагадує побутові моделі, але на відміну від них має низку додаткових вимог, а саме:

найточніший контроль температури, що дозволяє чітко дотримуватися необхідних показників;
замок для обмеження доступу до вмісту, що забезпечить збереження цінних зразків;
у зв’язку із зберіганням біологічних складових, потрібні підвищені вимоги до гігієни, адже деякі мікроби та бактерії можуть розмножуватися навіть за низьких температур.

Лабораторне холодильне обладнання можна поділити на морозильні шафи та холодильники для лабораторій.

Морозильна шафа. На вигляд його легко переплутати зі звичайним скринькою або камерою, але це мабуть єдина особливість, що їх поєднує. Адже температура, яка в них може підтримуватися, становить до -45 oC. Такі умови необхідні для зберігання свіжозамороженої плазми, яка зберігається при температурі не вище -30 oC протягом двох років. Медичний морозильник забезпечує не лише швидкісне заморожування крові та її компонентів, а й її зберігання протягом великого періоду часу.
Холодильники для лабораторії. Часто використовують в аптеках для зберігання медикаментів при температурі нижче навколишнього середовища. Це потрібно для того, щоб зберегти корисні властивості ліків і запобігти їх псуванню.
Комбіноване обладнання. Деякі моделі медичних холодильників мають одночасно холодильну і морозильну камеру і цим дуже схожі на аналогічні побутові прилади. Але домашній холодильник працює при інших температурах і коливання в різних його відсіках можуть доходити до 10 oС, що не допускається в медичних холодильниках. Крім того, його стінки мають акрилове антибактеріальне покриття, що відповідає строгим вимогам, які застосовуються до медичного обладнання.

Де придбати холодильне обладнання в Україні?
Якщо Ви хочете придбати лабораторний холодильник, або морозильну шафу, при цьому бути впевненим як куплений товар, зверніться до інтернет-магазину Tefcold. Ми є офіційним представником данської компанії Tefcold в Україні і системно підходимо до вирішення питань. Зв’язавшись з нами, Ви зможете дізнатися не тільки ціни, а й поставити будь-яке питання, що Вас цікавить.