Обладнання для супермаркетів

Скриня холодильна для напоїв USS300SD (Tefcold)

В наличии

723,60 

723,60 

Out of stock

Холодильні скрині

SUPER-B45C | Холодильна скриня

Нет в наличии

Out of stock

Холодильні скрині

SUPER-B250C | Холодильна скриня

Нет в наличии

Out of stock

Холодильні скрині

SUPER-B210C | Холодильна скриня

Нет в наличии

Out of stock
Нет в наличии

Ларі для супермаркетів
Холодильні скрині добре зарекомендували себе при установках у супермаркетах та інших подібних точках реалізації продуктів харчування. Сюди можна віднести холодильні та морозильні скрині, а також морозильні бонети для зберігання та демонстрації товарів. Оскільки це обладнання встановлюється в торгових залах супермаркетів, основна його особливість полягає в доступності та хорошій видимості з боку покупця. Варто також сказати, що ларі має статичну систему охолодження з вбудованим агрегатом, а бонети – динамічну.
На що звернути увагу перед покупкою холодильного скриньки:
У конструкцію скриньок для супермаркетів закладено передові технології у виробництві холодильної техніки, до яких можна віднести:

Енергоефективність. У зв’язку з постійним зростанням цін на електроенергію, цей фактор є дуже важливим при виборі будь-якого холодильного обладнання. Досягти високої енергоефективності дозволяє якісна теплоізоляція, що забезпечується заливкою корпусу пінополіуретанової піною під високим тиском.
Автоматика. Оскільки ларі мають прямий взаємозв’язок з клієнтами супермаркету і їх часто відкривають для отримання потрібного товару, це призводить до потрапляння теплого повітря в камеру і може загрожувати продуктам, що зберігаються всередині. Тому всі ці перепади температури фіксуються високоточною автоматикою, яка забезпечує підтримку заданих температурних режимів і відмінну безпеку товару.
Ціна. Кажуть, що не завжди велика ціна відповідає високій якості товару, можливо, але здебільшого це саме так. Тому перш ніж купити скриньку для супермаркету зверніть першочергову увагу не на ціну, а на технічні характеристики обладнання, це допоможе зробити правильний вигляд незважаючи на кінцеву вартість товару.

Купити скриню холодильну для супермаркетів у Києві
Всі ці рекомендації повинні допомогти Вам у прийнятті правильного рішення. Але якщо у Вас залишилися питання, і Ви не знаєте, яке обладнання вибрати, зверніться до нашого інтернет-магазину. Ми є офіційним представником датської компанії Tefcold в Україні та професійно підходимо до вирішення будь-яких завдань. Зв’язавшись з нами, Ви зможете дізнатися не тільки ціни, а й поставити будь-яке питання, що Вас цікавить.